16:27

STYLE: Jewelery Is All I Need!

STYLE: Jewelery Is All I Need!


Internetowy sklep Bubba Gamp ruszył! Asortyment będzie uzupełniany na bieżąco a ubrania są na wyciągnięcie ręki, nie trzeba się ruszać z domu! 

Lada moment pojawią się również dodatki, które prezentuję na dzisiejszych zdjęciach. Bardzo dziękuję sklepowi za użyczenie ich do zdjęć. 

NECKLACES: Bubba Gamp 
BRACELETS: Bubba Gamp

16:18

STYLE: Party Dress I

STYLE: Party Dress I


Ostatki zbliżają się wielkimi krokami, potem sylwester, studniówki. Wspaniała okazja do tego aby kupić nową "imprezową sukienkę" i szaleć w niej aż do białego rana. Tak jak w zeszłym roku chcę Wam pokazać kilka sukienek, które sama założyłabym na wyżej wymienione okazje! Dlatego postaram się w każdą niedzielę,  aż do końca stycznia, publikować sesję w jednej z nich 

Uważam, że cekiny idealnie pasują do nocnych szaleństw, sylwestra czy studniówki. Sukienka z cekinową górą i asymetrycznym dołem wspaniałe łączy dwa popularne trendy ostatnich sezonów. Jest ona dla każdej z nas, bo uważam, że wszystkie kobiety powinny pokazywać swoje nogi!


DRESS: Bubba Gamp

23:22

TRAVELS: I Love London

TRAVELS: I Love London

Dziś chcę Wam pokazać kilka(naście) zdjęć z mojej wyprawy do Londynu. Jest to zaledwie ich niewielka część i ciężko mi było wybrać te (według mnie) najlepsze, jednak mam nadzieję, że przybliżą Wam one chociaż troszeczkę to wspaniałe miasto. Cały wyjazd trwał 3 i pół dnia. Moim głównym celem było zobaczyć jak najwięcej a przy okazji zrobić jakieś małe zakupy. Starałam się zabrać ze sobą jak najmniej aby potem móc zapakować do torby maksymalnie dużo rzeczy. 

Jeśli mam podsumować "wycieczkę" jednym słowem to będzie to z pewnością "magia". Udało mi się trafić na okres przedświąteczny, więc wystawy były piękne, kolorowe, bardzo dużo ludzi i zdecydowanie można było poczuć klimat tych nadchodzących świąt. Tak intensywne 3 dni (bo tyle dni zwiedzałam Londyn) pokazały mi czar tego miasta. Byłam pod Big Benem, na London Eye, Trafalgar Square, w British Museum czy pod Pałacem Buckingham. Żałuję jedynie, że nie starczyło mi czasu na dotarcie na Tower Bridge, który widziałam tylko z okna autokaru. 

Londyn jest wspaniały, bardzo klimatyczny i nie przeszkadzałoby mi chodzenie jego ulicami cały dzień by na jego koniec udać się do kawiarni i spędzić tam kilka godzin w towarzystwie znajomych lub przy dobrej książce. 
Londyn był (w sumie nadal jest) na liście miast, które koniecznie chcę zwiedzić i wiem, że jeszcze nie raz tam pojade. Teraz powstaje pytanie, które miasto będzie kolejne? :)

15:50

STYLE: Firmoo Diamonds

STYLE: Firmoo DiamondsDziś pragnę przedstawić Wam okulary od Firmoo. Jakiś czas temu Antonio z Firmoo napisał do mnie e-mail'a z propozycją współpracy. Bardzo lubię gadżety a okulary szczególnie więc postanowiłam przyjąć darmową parę okularów.

Sklep ten prężnie się rozwija, wzbogaca swój asortyment o nowe, jeszcze lepsze, pary okularów. Od oprawek korekcyjnych po okulary przeciwsłoneczne. Jednym słowem każdy z Nas znajdzie coś dla siebie. 
Ogromnym plusem jest to, że okulary są świetnie wykonane, porządnej jakości a dodatkowo wspaniale leżą i (mam nadzieję) super wyglądają na nosie!! Moja para jest dostępna TUTAJ.

Firmoo oferuje teraz świetną promocję dla nowych klientów! Dla każdego pierwsza para okularów za darmo, musimy tylko zapłacić za koszt wysyłki! Świetnie prawda? Po więcej informacji odsyłam TUTAJ

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie programu - e-mail Firmoo.

Sądzę, że dobrą parę okularów powinien mieć każdy z nas. To inwestycja na długie lata.
Copyright © 2016 *THE PICKPOCKET* , Blogger