22:40

STYLE: Not really sure how to feel about it

STYLE: Not really sure how to feel about it
Wybaczcie długą nieobecność. Tym razem spędziłam kilka dni w Łodzi, gdzie miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w sesji sukien ślubnych do katalogu Salonu Ślubnego Impressja, który znajduje się w Radomiu, Załazach i Łodzi. Wszystkie przyszłe Panny Młode zapraszam do odwiedzin - według mnie suknie są przepiękne! Sama już znalazłam moją wymarzoną. Oczywiście efekty sesji zdjęciowej postaram się pokazać na blogu. ;))) 

Na zdjęciach moja stylizacja z pierwszego dnia spędzonego w Łodzi. Zdjęcia robiłam na ul.Pomorskiej 21, w spaniałym pałacyku, gdzie mieściła się sesja ;) Z nowym płaszczem od SheInside się nie rozstaję. Od bardzo dawna o nim marzyłam i nie mogłam przepuścić okazji i go nie zamówić. Jest idealny i mimo tego, że wygląda na bardzo cienki to jest mi w nim ciepło. Koszulka od Lullaby Lov jest teraz jedną z tych ulubionych i sięgam po nią bardzo często. Kupiłam ją na shwrm.pl gdzie miałam do wykorzystania bon na 200zł :)) Była to nagroda za publikację w InStyle.


COAT: SheInside
BLOUSE: Lullaby Lov
TROUSERS: Bubba Gamp

22:23

STYLE: Hello Stranger

STYLE: Hello Stranger


Witajcie Kochani! 
Wybaczcie tak długą nieobecność! Wytłumaczenia (chyba) nie mam. Ale przez ten czas wydarzyło się wieeeleeee...

Jak wiecie brałam udział w X Radomskich Targach Ślubnych, które nieco pochłonęły mojego wolnego czasu. Próby, przymiarki, wizyty u fryzjera. Teraz mam przed sobą kilka fajnych projektów i ciągle mam nadzieję na więcej i więcej. Uwielbiam gdy coś się dzieje, daje mi to jeszcze większą motywację do działania!!SHIRT: AhaiShopping
HAT: Parfois

23:07

LIFE: 21 BIRTHDAY!

LIFE: 21 BIRTHDAY!

LATA 1993-1994


ROK 2000 / ROK 2011


ROK 2001


ROK 2008


ROK 2009


ROK 2010Witam Was jako dwudziestojednolatka. 
Urodziny zawsze skłaniają mnie do refleksji, rozmyślania nad tym co było i będzie, są wspaniałą okazją do zajrzenia do starych folderów ze zdjęciami na komputerze czy albumów i powspominania dzieciństwa czy lat "szkolnych" (stara studentka). Tegoroczne również podtrzymały kilkuletnią tradycję.


Cały dzisiejszy dzień był zwariowany. Podsumowując jednym słowem  - wspaniały. Chciałabym podziękować wszystkim za życzenia, to tak mało a jednak znaczy tak wiele. ;))**
Niestety nie miałam czasu zrobić fajnych urodzinowych zdjęć blogaskowych, jednak postaram się nadrobić to jak najszybciej i post "po" urodzinowy ukaże się niedługo! :)

11:43

PHOTO MIX: JANUARY

PHOTO MIX: JANUARY


Dziś mam dla Was styczniowy mix zdjęć z telefonu. Kilka z nich pojawiło się na moim Facebook'u jak i Instagram'ie! Zapraszam do zaglądania! ;)

Copyright © 2016 *THE PICKPOCKET* , Blogger