17:43

EVENTS: Smart Relax Spa!


3 października był wielkim dniem dla Smart Relax Spa. Tego dnia odbyła się prezentacja dwóch nowości w gabinecie - jedwabnego rytuału na ciało oraz rytuału Mallorca. Te jesienne propozycje mają za zadanie odżywić i nawilżyć naszą skórę, która straciła swoją elastyczność po wakacjach (kontakt z dużą ilością wodą i wystawienie skóry na promienie słoneczne nie służą jej dobrze). Zabiegi te przygotowują również naszą skórę na nadchodzącą zimę i nieprzyjemne, ujemne temperatury.

Podczas spotkania w Spa, Madzia i Paulina zaprezentowały na mnie - Ambasadorce Spa i Rytuałów, jak wyglądają poszczególne etapy każdego z nich. Była to jedynie namiastka zabiegów, które w rzeczywistości trwają od 1,5 do 2 godzin. Jako ambasadorka Rytuałów miałam ogromną przyjemność przetestować je już wcześniej, ale o moich wrażeniach i o tym jak to wszystko wygląda napiszę w kolejnym poście. 

Zapraszam Was na fanpage Smart Relax Spa, gdzie dowiecie się więcej na temat tego wspaniałego miejsca. Ja ze swojej strony mogę zagwarantować, że ze Smart Relax Spa wyjdziecie odprężeni i zrelaksowani! A już jutro spodziewajcie się konkursu, w którym będą do wygrania bony zniżkowe do Smart Relax Spa!

4 comments:

 1. Chętnie dowiem się jak się czułaś po rytuale i czy coś się zmieniło.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Hey,
  I really like your Blog! Awesome Photos and interesting Stuff. Do you want to support each other and follow via GFC? If yes please tell me and i follow back. Lets stay in touch. :)

  Greetings Sophia xx
  M Y B L O G.
  I N S T A G R A M.

  ReplyDelete

Copyright © 2016 *THE PICKPOCKET* , Blogger