23:48

STYLE: Choose the DRESS II

STYLE: Choose the DRESS II


Każda z nas jest inna, ma inny gust, styl i podejście do tego dosyć ważnego dnia, którym jest studniówka. 
Jedne chcą wyglądać jak księżniczki i królewny - mieć piękne suknie, które rzucają się w oczy, inne chcą czuć się jak "sex bomby", których sukienki ledwo zasłaniają pupę i nie zawsze wyglądają apetycznie i schludnie, a kolejne chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić sobie kreację na studniówkę, która nie będzie leżała w szafie (tak jak to robi teraz moja), tyko będzie miała wielokrotne zastosowanie. Moim zdaniem takim rozwiązaniem jest spódnica - elegancka, klasyczna, która połączona z odpowiednimi ubraniami idealnie dostosuje się do charakteru imprezy czy zdarzenia. 
Oficjalnie przedstawiam Wam moją drugą propozycję studniówką, w której główną rolę odgrywa piankowa spódnica z Galerii Larin. W połączeniu z taką górą idealnie nadaje się na strój na studniówkę - pianka i prześwitujące ubrania to hit sezonu, a po studniówce spokojnie możemy wykorzystać zarówno jedną jak i drugą część garderoby. :) Obiecuję Wam, że sposób na spódnicę na studniówkę pokaże się w tym cyklu jeszcze raz!


P.S. Post wyjątkowo w środę, z powodu mega pracowitego weekendu, podczas którego nie miałam ani sekundy na dodanie obiecanego posta! ;)


SUKIENKA Galeria Larin / TOP Charlotte Rouge / BUTY no name / TOREBKA Primark

22:57

STYLE: Choose the DRESS I

STYLE: Choose the DRESS I


Wielkimi krokami nadchodzi sylwester (to już za dwa miesiące!), a po nim studniówki. Większość z nas ma problem z kreacją na te okazje (ja!), czeka na ostatnią chwilę, bo być może coś znajdzie na wyprzedaży, która zaczyna się zaraz po świętach. Czasem się udaje, a czasem trzeba grzebać w szafie i odświeżać stare sukienki.
Razem z Galerią Larin wpadłyśmy na pomysł (naszym zdaniem super), by zaprezentować Wam "imprezowe hity". Przez najbliższe kilka tygodni, w każdą niedzielę, będę publikować nasze "sukienkowe" propozycje. Mam nadzieję, że każda z Was znajdzie coś dla siebie a także, że chociaż odrobinę pomożemy Wam w znalezieniu tej jedynej sukienki, na tak wyjątkową okazję jaką jest sylwester bądź studniówka. 

 Przed Wami moja ulubiona sukienka z najnowszej kolekcji Galerii Larin - myślę, że będzie to moja sylwestrowa wybranka! :) 


 SUKIENKA Galeria Larin/ BUTY CCC / TOREBKA Primark
Copyright © 2016 *THE PICKPOCKET* , Blogger